עיסוי פנים

היפוקרטס: "החלמה מתחילה באמבט ריחני ומסז' יומי"

עיסוי פנים לחיזוק שרירי הפנים
אבי הרפואה המערבית הכיר בכוחה המרפא של אומנות המסז' ובנחיצותה לשיפור הבריאות. הדבר נכון כמובן גם לגבי הפנים שלנו הזקוקים לעיסוי בידי מומחה. כששרירי הפנים שלנו נהנים מעיסוי פנים, הם בריאים וחזקים, ועור הפנים מקבל מראה זוהר ובריא. לשרירי הפנים יש עבודה לבצע. פרט לתמיכה באברי החישה, עיניים, אף, פה ואוזניים, שרירי הפנים מחזיקים את עור הפנים. כששרירי הפנים נחלשים ומאבדים מגמישותם, אנו מתחילים להבחין ביותר קמטוטים, קמטים עמוקים, עור נפול בלסתות ונפיחויות תחת העיניים. כאשר שרירי הפנים פועלים אופטימלית, יש זרימת דם תקינה אל ומתוך השריר. כאשר שרירי הפנים נחלשים ואין מספיק זרימת דם, העור מקבל גוון דהוי, חיוור ואפרפר. אמנם קיימים תכשירים נפלאים בשוק לשיפור מירקם העור ומיצוק העור אך הם אינם תורמים לחיזוק שרירי הפנים.

עור פנים זוהר ובריא
בכדי לשפר את מראה עור הפנים ולהקנות מראה זוהר לעור, מומלץ לקבל עיסוי פנים וטיפול פנים ממטפל מוסמך ולבצע מסזי פנים עצמי. עיסוי פנים בלחיצות, בתוספת שמן, ועיסוי פנים עצמי יכולים לחזק את שרירי הפנים.

כיצד מתבצע עיסוי פנים
את טיפול עיסוי הפנים אני פותחת בשיאצו לפנים ומבצעת מסז' לחיצות על נקודות הדיקור השונות בפנים, בצוואר, בכתפיים ובקרקפת. לאחר מכן אני מוסיפה שמן, קרם או סירום מיוחד לעור הפנים ומבצעת עיסוי דינמי יותר של הרקמות העמוקות, השרירים ומעברי הלימפה בפנים ובצוואר. טיפול עיסוי הפנים אינו מכאיב ומעניק למטופלת תחושה נפלאה, מבהיר את המחשבה ומרגיע את הגוף.